Gastronómia

Súťasťou našej podnikateľskej činnosti je aj prevádzkovanie gastrozariadení. PD je prevádzkované ako rodinná farma, kde predstavenstvo tvoria členovia rodiny. Momentálne Vám ponúkame naše služby v penzióne a reštaurácii Gazdovský dom vo Veľkých Raškovciach ako aj v novootvorenom food bare VR Local, ktorý sa nachádza vo Veľkých Raškovciach.

Naše reštaurácie

Gazdovský
Dom

Príjemné a útulné zariadené priestory reštaurácie a taktiež penziónu vytvárajú ideálne miesto pre stretnutia všetkých tých, ktorí majú v láske kľudné a príjemné prostredie. Pre tých ktorí po dobrom obede, pivku alebo kávičke neodolajú posedeniu na čerstvom vzduchu ponúkame terasu, ktorá je súčasťou zariadenia. Kapacita penziónu je 16 lôžok, 5 prístelok. V reštaurácii pripravujeme široký sortiment mäsitých a bezmäsitých jedál, ako aj vychýrené špeciality maďarskej kuchyne. Pre Vašu svadbu, spoločenskú udalosť či i konferenciu u nás nájdete všetko na jednom mieste. Príjemné prostredie, možnosť ubytovania, modernú sálu, stravovanie, obsluhu a hlavne kľudné a príjemné prostredie.

VR Local

Príďte si vychutnať výborné jedlá. Pripravujeme poctivé domáce burgre 100% z hovädzieho mäska z vlastného chovu, máme pre Vás pripravenú ponuku viacerých druhov steakov a špeciality našich šefkuchárov v príjemnom prostredí novo zrekonštruovanej reštaurácii vo Veľkých Raškovciach.